Locuri Munca

Lucrați într-o recoltă de seră și îngrijiți căpșunile
Numele CompanieiMaatschap Baelemans
SectorZacht fruit (aardbeien/bessen/frambozen/kersen)
ProvinceNoord-Brabant
OrașWernhout
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

Lucrarea este foarte diversă și include:
- Plantarea plantelor de căpșuni în ghivece
- Dezosarea și tăierea florilor de căpșuni
- Recoltarea și sortarea căpșunilor
- Pregătirea plantelor de căpșuni pentru plantare
- Curățarea pachetelor de plante
- Curățarea, curățarea serii după recoltare
- Se lucrează în picioare în seră

- Candidații trebuie să fie motivați pentru a furniza o muncă bună
- Disponibilitatea de a lucra timp de 9 luni
- Cunoștințele lingvistice sunt preferate engleza sau germana
- Este preferată experiența de lucru cu culesul căpșunilor
- Datorită activităților de la locul de muncă este preferată condiția fizică bună
- Fără alergii la căpșuni

- Angajatorul oferă muncă sezonieră în perioada 16-03-2020 pentru o perioadă de 9 luni
- Durata contractului 3 luni și va fi prelungită la fiecare 3 luni
- Munca este de aproximativ 38 de ore repartizate pe 6 zile pe săptămână, de luni inclusiv sâmbătă
- Programul zilnic de lucru depinde de condițiile meteorologice
- Duminica este gratuită
- Angajatorul asigură locuințe, costul este pentru 50 EUR angajat - pentru o săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă,
internet, wifi)
- Casa este amplasată în sediul companiei și lucrezi acolo. Zona de living este complet mobilată și are o bucătărie-living, baie,
toaletă pentru uz comun. Există un dormitor de 1 persoană. Casa trebuie împărțită cu 4-5 angajați.
- Asigurarea de sănătate este asigurată de către Angajator, costurile fiind pentru angajați 25,76 € - pe săptămână
- Salariul este potrivit olandezilor (CAO), plata pe oră brută de 10,05 €- (vârsta de 21 sau mai mult)

Este o afacere mică de familie și este specializată în cultivarea căpșunilor în seră și este situată în provincia Noord-Brabant din Olanda. Compania are aproximativ 8-10 angajați sezonieri și există o atmosferă bună la locul de muncă.

Numărul anunțului6622