Locuri Munca

Cultivarea legumelor angajaților
Numele CompanieiLuijkx Agro VOF
SectorAkkerbouw
ProvinceNoord-Brabant
OrașLangeweg
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

Responsabilitățile sunt foarte diverse și includ:
- Plantarea telinei
- Plantarea endivei
- păstrarea tuturor plantelor fără buruieni (săpături)
- Sortarea produselor
- Pregătirea livrării
- Munca se desfășoară în afara câmpului

Calificări

Motivație ridicată și disponibilitate la muncă
- Bucură-te de lucru afară
- Atitudine pozitivă și abilități sociale bune
- Cunoașterea limbilor engleze este necesară
- Datorită activităților de la locul de muncă este preferată condiția fizică bună
- Este preferată experiența de muncă în sectorul agricol

Perioada de muncă și contractul de muncă: de la 1 mai până la 1 august 2020
- Munca este de aproximativ 38 de ore repartizate pe 6 zile pe săptămână, de luni inclusiv sâmbătă
- Orele de lucru zilnice sunt de cele mai multe ori între orele 8:00 și 17:00
- Duminica este liberă de la serviciu
- Angajatorul asigură locuințe, costul este de 70 EUR angajat - pentru o săptămână inclusiv (electricitate, apă, wifi, mașină de spălat și radio / televiziune)
- Locuința este amplasată în sediul companiei, 2 persoane pot trăi în ea. Există 2 dormitoare individuale și bucătărie, toaletă, vrăjitoare de baie sunt de uz comun. Unitatea rezidențială este complet mobilată.
- Asigurarea de sănătate este asigurată de către Angajator, costurile sunt pentru 23,73 euro pe angajat pe săptămână
- Salariul este în conformitate cu plata olandeză (CAO) pe oră brută de 10,05 EUR- (vârsta de 21 sau mai mult)
- Salariul se plătește în fiecare lună, în contul bancar al angajaților

Compania noastră este o mică afacere de familie din Olanda. Suntem specializați în cultivarea legumelor, iar famul nostru deține o suprafață de 200 hectare. Cultivăm următoarele culturi: cartofi, ceapă de semănat, sfeclă de zahăr, grâu de iarnă, celeriac, morcovi, cicoare, fasole, endive, mazăre, spanac.

Numărul anunțului6671