Locuri Munca

Lucrător de producție cu bulbi de flori
Numele CompanieiJ.de Kroon en zn bv
SectorBloembollen
ProvinceNoord-Holland
Orașschagerbrug
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- Sortarea și decojirea bulbilor de flori de crin
- Lucrul se face în magazie, în poziție în picioare la linia de asamblare

Calificări

- Candidatul trebuie să fie motivat să ofere o muncă bună
- Este preferată experiența de lucru cu bulbi de flori
- Limba engleză este necesară

Informații

- Lucrările încep din 15 octombrie până în 20 decembrie
- Munca este de aproximativ 48 de ore pe 6 zile pe săptămână, de luni până vineri și sâmbătă dimineața.
- Nicio treabă duminică
- Angajatorul furnizează locuințe, costul este de 70 € pentru angajat, - pentru o săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă, wifi)
Locuința se află la unitatea de locuit mobilată, situată la fermă. La o unitate de locuit locuiesc 12 persoane, dormitoarele sunt pentru 2 persoane. Bucătăria, zona de luat masa, dușul și toaleta trebuie împărtășite cu alți angajați.
- Asigurarea de sănătate este stabilită de angajator, costurile fiind pentru angajați 23,73 € pe săptămână
- Salariul este conform CAO olandez, plata pe oră brută 10,71 euro

Compania noastră crește crini pe 30 de hectare și este situată în Olanda. La companie lucrează lucrători sezonieri.
Dacă doriți să lucrați pentru compania noastră? Vă rugăm să scrieți direct angajatorului în engleză prin e-mail. Angajatorul va contacta candidații selectați.

Numărul anunțului8305