Locuri Munca

Recoltarea, sortarea și ambalarea florilor
Numele CompanieiEvers vd sandt
Sector(Snij)bloemen
ProvinceGelderland
OrașAngeren
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

- Recoltarea manuală a florilor amaryllis la seră
- Sortarea și ambalarea florilor tăiate
- Lucrarea se face în seră sau în depozit, în picioare

- Este necesară o motivație înaltă și disponibilitatea de a oferi o muncă bună
- Experiența de lucru cu florile nu este necesară
- Atitudine activă, jucător de echipă considerat și util
- Este necesară engleza

Informații

- Lucrările încep din octombrie până în martie 2021
- Munca este de aproximativ 38-48 de ore pe 6 zile pe săptămână
- Zile lucrătoare de luni până sâmbătă, sâmbăta funcționează până la prânz
- Angajatorul asigură locuințe, costul este pentru angajați 60 € - pentru o săptămână inclusiv (electricitate, gaz, apă, WiFi)
- Locuința este mobilată și amplasată la clădirea de la fermă. Există dormitoare pentru 2 persoane, iar celelalte zone de living sunt comune: bucătărie, sufragerie, toalete și băi.
- Asigurarea de sănătate este stabilită de angajator, costurile fiind pentru angajați 23,73 € pe săptămână
- Salariul este conform CAO olandez, plata pe oră brut 10,21 EUR

Compania este specializată în cultivarea, sortarea și ambalarea florilor amaryllis în seră (4 ha). Ne aflăm în provincia Gelderland, în Olanda. Compania are aproximativ 20 de lucrători în timpul sezonului. Este foarte important pentru compania noastră să existe o atmosferă plăcută la locul de muncă și între angajați în timpul sezonului.

Numărul anunțului8458