Locuri de muncă

florar
Numele Companiei Hospers Flofa
Province Drenthe
Oraș zwartemeer
Descrierea postului

- plantarea,plivitul si recoltarea florilor.
- sortarea,aranjarea in buchete si expedierea.
- se lucreaza alternativ in sere,cimp,depozit

Calificări

- experienta in agricultura
- buna conditie fizica
- nu se solicita dar cunoasterea limbii engleze constituie avantaj

- contract pe durata determinata 7 luni(aprilie -octombrie inclusiv) cu posibilitate de prelungire pina la un an;perioada de proba de 8 saptamini - se lucreaza 40-45 ore/saptamina impartite in 6 zile,in functie de vreme se poate lucra si duminica
- 40-45 ore pe saptamina impartite in 6 zile
- asigurare medicala platita de angajator:19,67 euro/saptamina
- Plata pe ora depinde de virsta:
18 ani:4,56 euro brut/ora
19 ani:5,25 euro brut/ora
20 ani:6,71 euro brut/ora
21 ani:8,15 euro brut/ora
22 ani sau mai mult:9,59 euro brut/ora
- cazare asigurata in cladire complet mobilata in camere cu 2 sau 3 paturi
- baie,toaleta,bucatarie,masini de spalat se folosesc la comun
- Costul care include toate utilitatile(electricitate,gaz,apa)/saptamina este in functie de virsta:
18 ani:35 euro/saptamina
19 ani:45 euro/saptamina
20 ani:55 euro/saptamina
21 ani:65 euro/saptamina
22 ani si peste:70 euro/saptamina

-Compnia Hospers Flora cultiva multe tipuri de flori-in cimp(100 ha),sere(2ha),ghiveci(1ha).

Date de contact Pentru a vedea informațiile de contact: Inscrie-te ori Log in
Numărul anunțului 929