Locuri Munca

Sofer de tractor
Numele CompanieiHospers Flora
ProvinceDrenthe
Orașzwartemeer
Descrierea postului

- Conducerea unui tractor
- Diverse lucrări efectuate de tractor cu ajutorul utilajelor agricole pe teren
- Plantare, buruieni
- Pregătirea solului pentru o nouă cultură
- Bulbii de flori săpați din pământ
- Transport de culturi de pe câmp la depozit

Calificări

- Candidatul trebuie să fie motivat să facă o treabă bună
- Experiența de lucru cu conducerea unui tractor este necesară
- Este necesară permisul de conducere pentru tractor
- Este preferat permisul de conducere pentru un camion din categoria C
- Limba engleză este preferată, dar nu este necesară

- Durata contractului de la începutul lunii februarie până la sfârșitul lunii noiembrie 2020
- Există opțiunea de a prelungi contractul cu un an sau mai mult
- Munca este de aproximativ 40-48 de ore repartizate pe 6 zile pe săptămână, de luni până sâmbătă
- Duminica oprită de la serviciu, ocazional munca depinde doar de condițiile meteorologice
- Transportul de la locuință la muncă este organizat gratuit de Angajator
- Asigurarea de sănătate este asigurată de angajator, costurile pentru angajat sunt de 23,73 EUR pe săptămână
- Angajatorul oferă locuințe, o clădire nouă este complet mobilată. Există dormitoare pentru 2 sau 3 persoane (fără paturi supraetajate)
- Baia, toaleta, bucătăria, camera de zi și mașina de spălat trebuie împărtășite cu alți angajați. Locuința are certificat SNF (Stichting Normering Flexwonen)
- Costurile pentru locuințe pentru angajați sunt de 70 EUR pe săptămână inclusiv (energie electrică, gaz, apă, wifi)
- Salariul este potrivit olandezilor (CAO). Salariu pe oră brută € 10,05- (21 de ani sau mai mult)

Compania de flori Hospers Flora crește multe tipuri de flori și plante în câmp (180ha) în seră (3,5 ha) și plante în ghivece (1,5 ha). Compania de flori este situată în Provincie Drenthe, în Olanda. Compania are angajați de diferite naționalități, poloneze, române, olandeze. Condițiile bune de muncă și munca sigură sunt foarte importante în compania noastră, de asemenea, o atmosferă bună la locul de muncă este foarte importantă pentru noi.

Numărul anunțului929