Locuri Munca

Sortarea și ambalarea legumelor
Numele CompanieiMts. Boon
SectorVollegronds groenten (sla/kolen/bonen/bleekselderij/broccolli/andijvie/enz)
ProvinceFlevoland
OrașZeewolde
Tipul de angajare
  • Seizoenswerk
Descrierea postului

Plantarea, sortarea și ambalarea legumelor
- Sortarea și ambalarea varza de Bruxelles durează de la sfârșitul lunii august până în februarie
- Sortarea și ambalarea boabelor încep în iulie și durează până la sfârșitul lunii septembrie

- Candidații trebuie să fie pozitivi și motivați pentru a furniza o muncă bună
- Abilitatea de a lucra în echipă este necesară
- Experiența de muncă în sectorul agricol nu este necesară
- Limba engleză este necesară

Perioada de muncă și contractul de muncă este cuprins între 01-07-2020 și 15-03-2021
- Este posibil să lucrați pentru o perioadă mai scurtă de cel puțin 4 săptămâni
- Munca este de aproximativ 42 de ore repartizate pe 6 zile pe săptămână
- Duminica este liberă de muncă
- Angajatorul oferă locuințe cu plată, costul este de 39,20 EUR, - pe săptămână, inclusiv (gaz, electric, apă, wifi)
- Cazarea se face pe site-ul companiei. Este o casă complet mobilată și are 8 dormitoare, living, 2 toalete / baie și bucătărie. Locuința trebuie împărțită cu alți angajați. Ar trebui să-ți aduci propriul așternut.
- Asigurarea de sănătate este asigurată de Angajator, costul fiind de 25,76 EUR pe săptămână
- Salariul este potrivit olandezilor (CAO), plata pe oră brută 10,77 EUR (vârsta de 21 sau mai mult)

Ferma este situată în provincia Flevoland din Olanda și este specializată în cultivarea și procesarea legumelor. Produsele procesate sunt livrate direct către lanțurile mari de supermarketuri. Compania are 14 angajați pe tot parcursul anului, există o atmosferă bună la locul de muncă.
Vrei să lucrezi pentru compania noastră împreună cu o echipă mică? Vă rugăm să scrieți direct pe angajator în engleză prin e-mail. Angajatorul va contacta candidații selectați.

Numărul anunțului959